Nowy EKOPARK

ITK Point

Inteligentny Terminal Komunikacyjny

ITK POINT

ITK POINT to nowoczesny, autonomiczny przystanek, stanowiący jednocześnie punkt dostaw i odbioru (paczkomaty, foodomaty, bankomat/wpłatomat). ITK POINT to ponadto wyposażone w internet 5G, ekrany LED i tablice posterowe lokalne centrum informacyjno-reklamowe. Całość zasilana jest Odnawialnymi Źródłami Energii, wyposażona w lokalny system podtrzymania bezpieczeństwa (magazyn energii z autonomią do 10h) oraz punkt ładowania urządzeń i pojazdów elektrycznych.

Inteligentny Terminal Komunikacyjny POINT znajduje się pod pełnym monitoringiem. Wyposażony jest w uniwersalną aplikację komunikacyjną, dzięki której widzimy pojazdy transportu publicznego i prywatnego na ekranach ITK POINT on-line wraz z czasami dojazdu. Możemy ją użyć także na własnym smartfonie lub laptopie.

Gwarantujemy elastyczność: ITK POINT składa się z gotowych modułów, które w zależności od potrzeb można w prosty sposób zmieniać.

Wersja S

Wymiary: 3,50 x 2,14 x 2,80m

Wersja M

Wymiary: 5,57 x 2,14 x 2,80m

Wersja L

Wymiary: 8,67 x 2,14 x 2,80m

AUTONOMIA

ITK POINT: do 10 h autonomii gwarantuje system magazynowania energii STAY-ON zasilany fotowoltaiką oraz turbinami wiatrowymi. ITKP POINT może być całkowicie autonomiczny i niezależny od dostaw energii.

ITK POINT będzie posiadał następujące funkcje podstawowe:

• oświetlenie

• panel wyświetlający informacje dla podróżujących

• ułatwienia dla osób niepełnosprawnych (komunikaty głosowe, oznaczenia w Brajlu)

• zabezpieczenie antypoślizgowe

• gniazda do ładowania urządzeń elektronicznych typu Smartfon czy tablet

• przycisk S.O.S umożliwiający poinformowanie służb ratunkowych

• oświetlenie LED wraz z czujnikiem zmierzchu

Szczegółowe informacje: