O firmie

Zadowolenie klienta jest naszym podstawowym celem

EKOPARK
to nie przypadkowa nazwa…

Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych EKOPARK Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie to nowocześnie zarządzane i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo. Ambitna kadra i profesjonalnie przygotowani pracownicy są gwarancją sukcesu każdego powierzonego zadania zarówno z branży instalacji sanitarnych OZE czy zadań związanych z rozbiórkami kuciem czy wierceniem w betonie. Jesteśmy zdeterminowani na osiąganie sukcesów i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Pracujemy na terenie całego kraju . Posiadamy własne zaplecze techniczne gdzie na 2 ha dysponujemy magazynami wysokiego składowania o pow. Ponad 1500m2, serwisem elektronarzędzi, warsztatem samochodowym oraz serwisem hydraulicznym ciężkiego sprzętu.

Działamy szybko i skutecznie SPRAWDŹ NAS !!!

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE OZE

 

POZNAJ

Sprawdzone, skuteczne, proste rozwiązania techniczne w instalacjach sanitarnych które sprawią, że twój dom będzie ciepły, zdrowy, bezpieczny I wielokrotnie tańszy w eksploatacji!

 • KOLEKTORY SŁONECZNE
 • POMPY CIEPŁA
 • REKUPERACJA
 • CZYLI ZIELONA ENERGIA W TWOIM DOMU

Naszymi klientami są najczęściej właściciele domów jednorodzinnych. Cierpią z powodu wysokich kosztów ogrzewania i eksploatacji swoich nieruchomości. Ale najgorsze jest to, że prócz kosztów finansowych poświęcają również swój czas na obsługę starych – niejednokrotnie niebezpiecznych kotłowni zatruwając przy tym powietrze.
Nie czekaj na cud – samo się nic nie zmieni !!!

Zadzwoń do naszego Doradcy Technicznego – on bezpłatnie znajdzie dla Ciebie kilka rozwiązań, które zoptymalizują Twoje stałe koszty utrzymania domu. Gdy zapoznasz się z naszymi propozycjami za zdziwieniem sam zauważysz ile do tej pory straciłeś czasu i pieniędzy. Zdasz sobie wówczas sprawę jak ważne są w domu instalacje techniczne – sanitarne – ponieważ to właśnie one powodują że co miesiąc ponosisz koszty ich utrzymania.
Po modernizacji instalacji przez EKOPARK SA z pewnością poczujesz ulgę i dumę. Dom zyska na wartości, Ty będziesz miał więcej czasu, a zaoszczędzone na użytkowaniu domu pieniądze wydasz z radością na wspaniałe wakacje dla całej rodziny. Tak już będzie zawsze.
A wartością dodaną będzie fakt, że nie zatruwasz środowiska i masz dom Ekologiczny i Energooszczędny.

Jest niezliczona ilość firm hydraulicznych czy instalacyjnych, są specjaliści od ogrzewania, klimatyzacji czy wentylacji – ale niewiele jest poważnych firm które potrafią połączyć ze sobą wszystkie instalacje techniczne w domu w taki sposób by pracowały jak najlepiej. My to potrafimy !!! A dodatkowo jeśli zechcesz zapewnimy Ci moduł monitorujący wszystkie instalacje wewnętrzne, po to by po roku eksploatacji będziemy w stanie jeszcze lepiej zestroić wszystkie techniczne instalacje wewnętrzne pod Twoje potrzeby.

Nie czekaj zadzwoń do naszego doradcy technicznego i zmień komfort swojego życia i życia swoich bliskich.

tel. 506-602-251

PROJEKT – DOSTAWA – MONTAŻ – SERWIS

Instalacjami zajmujemy się wiele lat, mamy odpowiednie kwalifikacje (zobacz) oraz bardzo wielu zadowolonych klientów (zobacz nasze referencje). Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne (zobacz zdjęcia), maszyny, urządzenia, własny transport jak również bezustannie podnosimy swoje kwalifikacje, ale najważniejsze jest to że jako duża i stabilna firma dajemy naszym klientom poczucie bezpieczeństwa.

SPECJALISTYCZNE WYBURZENIA I ROZBIÓRKI TECHNICZNE

PROFESJONALNI NA MUR BETON!

Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych EKOPARK S.A. to spółka wywodząca się z branży instalacji technicznych i sanitarnych.

Rozwój naszej firmy oraz dywersyfikacja działań spowodowały stworzenie działów specjalizujących się w zakresie rozbiórki, cięcia betonu, kucia betonu, wiercenia betonu.
Wieloletnie doświadczenie na budowach, wykwalifikowane brygady oraz w pełni profesjonalny sprzęt z powodzeniem pozwalają nam realizować najbardziej złożone zadania związane z pracami rozbiórkowymi.

NASZYM PODSTAWOWYM CELEM JEST BUDOWANIE DŁUGOTRWAŁYCH RELACJI Z NASZYMI ZLECENIODAWCAMI!

W naszej branży najważniejsze jest, aby prace były wykonywane bezpiecznie i profesjonalnie, dlatego właśnie EKOPARK stawia ponad wszystko bezpieczeństwo swoich pracowników. Nasz zespół tworzą wyłącznie ludzie posiadający niezbędne kwalifikacje oraz badania do pracy na wysokościach powyżej 3 metrów, uprawnienia do wykonywania pracy wyburzeniowych oraz rozbiórkowych, takich jak – uprawnienia do obsługi agregatów, sprężarek, pił wszystkich typów, narzędzi udarowych ręcznych, a także niezbędne stanowiskowe szkolenia BHP. Do miejsc szczególnie niebezpiecznych delegujemy naszego robota wyburzeniowego, tak aby zminimalizować ryzyko jakichkolwiek wypadków podczas wykonywania prac.

Co oferujemy?

Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych EKOPARK S.A. oferuje kompleksową obsługę inwestycji, w których zakres wchodzi:

 1. Kucie betonu
  – Skuwanie stropów
  – Skuwanie posadzek
  – Kucie ścian
 1. Cięcie betonu
 2. Wiercenie betonu
 3. Wyburzenia budynków
 4. Specjalistyczne rozbiórki wewnętrzne budynków
 5. Kucie korony ścian szczelinowych, mycie
 6. Wykuwanie bruzd i rezerwacji
 7. Rozkuwanie głowic pali prefabrykowanych, CFA, FRANKI, VIBRO-FUNDEX.

Dlaczego my?
Jesteśmy solidną, terminową, dynamicznie rozwijającą się Spółką, która każdego dnia umacnia swoją pozycję na rynku. Posiadamy własne, całkowicie wyposażone brygady wyburzeniowe – w pełni mobilne. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem – młoty, sprężarki, agregaty, roboty, samochodami ciężarowymi, koparkami, ładowarkami, a także własnym profesjonalnym zapleczem technicznym. Działamy szybko i skutecznie!

Jesteśmy specjalistami od trudnych i precyzyjnych prac – doświadczenie zdobywamy codziennie. Współpracujemy z największymi firmami budowlanymi, jesteśmy obecni na największych inwestycjach. Jesteśmy wszędzie tam gdzie inni nie dają rady.

Stawiając na współpracę z naszą firmą, zyskujecie Państwo:

– pewnego, doświadczonego wykonawcę robót wyburzeniowych
– gwarancję profesjonalnego podejścia do wykonywanych zadań
– gwarancję wysokiej jakości i terminowości

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY – SPRAWDŹ NAS!

Tel. 733-192-363