Nowy EKOPARK

POMPY CIEPŁA

POMPY CIEPŁA

Naszym Klientom dostarczamy rozwiązania oferowane przez sprawdzonych dostawców, absolutnych liderów rynku pomp ciepła. Wśród naszych producentów pojawiają się: Dimplex, Kaisai, Atlantic, LG, Hewalex i Galmet.

Kompaktowa konstrukcja i design pomp ciepła sprawiają, że urządzenia idealnie wpasują się w każdą przestrzeń. Zależnie od preferencji i warunków użytkownika pompa może znajdować się w pomieszczeniu gospodarczym bądź w miejscu przebywania ludzi. Nowoczesne pompy ciepła cechuje bardzo cicha praca, która nie zakłóca domowego spokoju. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą wbudowanego intuicyjnego, dużego wyświetlacza, dzięki któremu można zmienić ustawienia temperatury, rozplanować okres grzania i chłodzenia. Sterownik posiada kolorowy, dotykowy wyświetlacz, co sprzyja łatwej obsłudze. Nowoczesna technologia daje możliwość komunikowania się z urządzeniem poprzez sieć Wi-Fi bądź zdalne sterowanie smartfonem.

Pompa ciepła zapewnia przede wszystkim ekologiczne ogrzewanie domu. W porównaniu z innymi systemami jej działanie nie przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska, nie produkuje również odpadów, jak to ma miejsce w tradycyjnych układach grzewczych. Korzystanie z pompy ciepła nie wymaga ciągłego nadzoru ani sprzątania. Urządzenie może kontrolować drugie źródło ciepła tj. kolektory słoneczne, co jest nie tylko przyjazne dla środowiska, ale i korzystne pod względem ekonomicznym.